Dr.Emily SplichalUSA

Funkční podiatr a specialista na lidský pohyb, je zakladatelem EBFA Global (dříve Evidence Based Fitness Academy), tvůrcem certifikace Barefoot Training Specialist®, autorem Barefoot Strong a vynálezcem technologie Naboso Barefoot Technology. S více než 19 lety ve fitness průmyslu zasvětila Emily svou lékařskou kariéru studiu posturálního nastavení a lidského pohybu v souvislosti s barefoot vědou, integrací nohou do středu těla (core) a integrací smyslů.

Dr. Splichal se aktivně podílí na výzkumu tréninku a vzdělávání barefoot, pokud jde o sportovní výkon, prevenci zranění a dlouhověkost pohybu. Dr. Splichal představila svůj barefoot výzkum a vzdělávání na národní i mezinárodní úrovni více než 20 000 odborníkům prostřednictvím programu Barefoot Training Specialist® Program ve více než 40 zemích po celém světě a přeložením do 15 jazyků.

Díky svému jedinečnému zázemí je doktorka Splichal schopna působit jako konzultantka a expertka pro některé z předních fitness, obuvnických a ortotických společností včetně Aetrex Worldwide, Bunion Bootie, Crunch Fitness, Lissom Footwear, Nike Innovations, PowePlate USA, RAD Roller, SOLS. a Trigger Point Performance Therapy.

 

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire