Nicole RodriquezUSA

Nicole Rodriguez je performance coach podporujiicí globální týmy a organizace. V současné době je vedoucím fyzického vývoje ve společnosti BVB Akademia im. Łukasza Piszczeka v Goczałkowice-Zdrój v Polsku. Nicole se zaměřuje na vývojové programy a infrastrukturu pro profesionální fotbalové kluby a místní sportovní programy.

V roce 2018 vedla nizozemský národní volejbalový tým v rámci přípravy na mistrovství Evropy 2018. V letech 2012–2017 nastoupila Nicole do společnosti EXOS, dříve Athletes Performance, jako performance coach  a odbornice na vzdělávání. Působila jako vedoucí oddělení vzdělávání pro Team EXOS, společnost pro lidské výkony ve Phoenixu v Arizoně, která slouží elitní světové atletické populaci.

Od roku 2012 podporovala mezinárodní fotbalové organizace, ragbyové organizace, mezinárodní cyklistiku a různé americké sporty.

Před EXOSem pracovala po boku Michaela Boylea v letech 2006–2012. Nicole tam trénovala celé spektrum klientů a sportovců, včetně NHL, MLB, NFL, olympijského ledního hokeje, amatérských sportovců a běžné populace.

Nicole Rodriguez je pohybový specialista, který se zaměřuje na budování výkonu na hřišti prostřednictvím efektivity pohybu, buy-inu hráčů a různých aplikací rychlosti a síly.

replicas bolsos